יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות ותנועה שיעור 1(1611107)
מרתה גולדמן
"יהל" 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות ותנועה שיעור 2(1611108)
מרתה גולדמן
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חיים בסרט (שיעור כפול) חדש!(1611109)
ד"ר פנינה רוזנברג
"יהל" 09:30 - 12:30

יום א' בוקר

יולי ביהל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנת התחדשות(141225)
ורד אריאל
"יהל" 09:30 - 12:30

יום א' בוקר

יולי ביהל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנת צילום בסמרטפון - ההרשמה נסגרה!(125364)
ניסים וקנין
"יהל" 09:30 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרות חז"ל והשתקפותה במציאות חיינו - חדש!(1611105)
סיגלית אור
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
על תבונה ואמונה - מחשבות על אלוהים חדש!(1611102)
ד"ר לירון הוך
"יהל" 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת(1611104)
פתחי מסאלחה
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור (שיעור כפול)(1611113)
רבקה סיני
"יהל" 09:30 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רב תרבותיות ומה בין תרבות, פולקלור ומסורת - חדש!(1611101)
ד"ר נעמי שמואל
"יהל" 09:30 - 10:50

יום א' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוזה בקצב שלכם – פעילות מוזיקלית לגיל הזהב      חדש!(1611146)
מורי האולפן למוזיקה
אולפן למוזיקה של מטה אשר (סמוך לקבוץ עברון) 16:30 - 19:00

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמנות עכשוית(1254125)
ירדנה עציון
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המזרח התיכון בראי האקטואליה(1611120)
עו"ד אברהם (אבי) יונה
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות לגיל השלישי - חדש!(1611122)
סימונה בן פורת
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יצירה ומלאכת יד - שיעור כפול(1611124)
אידה סיפר
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יש לי חלום - על תרבות המחאה במאה ה-20(1611121)
ד"ר תמיר הוד
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

יולי ביהל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מסע הקסם הקולנועי - עונה 3(789452)
רון פוגל
"יהל" 10:30 - 12:00

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה לכתיבה אישית(1611123)
ד"ר לידיה גורדון קנכט
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סוגיות בקרמינולוגיה ובמשפט(1611115)
עו"ד אברהם (אבי) יונה
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צ'י קונג(1611118)
דינה בן שושן
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צלילי המוזיקה(123695)
אלה פיורו
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שדרות נתן אלתרמן פינת מאיר אריאל(1611116)
ד"ר תמיר הוד
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אוריינות דיגיטלית(2642)
שי היט
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
גוף האדם - כיצד פועלות המערכות שלנו(1611126)
ד"ר שי שפיר
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הקנאות היהודית בתקופת בית שני(1611127)
ד"ר חגי ספר
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

יולי ביהל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
כלכלה, תכנון פיננסי ושוק ההון לגיל השלישי(123654)
ההרצאות תועברנה ע"י יועצים כלכליים של חברת נטו - תכנון פיננסי
"יהל" 10:00 - 11:30

יום ג' בוקר

יולי ביהל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוזיקה בכיף(457894)
נגה ישורון
"יהל" 10:00 - 11:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוזיקה מפה ומשם(1611131)
צביקה ארבל
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרות - יצר, יוצר ויצירה(1611132)
גילה חמל
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
עכשיו אני! סדנת תיאטרון (שיעור כפול)(1611135)
הילה חן
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פלדנקייז 2(1611134)
דליה קיטאי
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פלדנקרייז 1(1611129)
דליה קיטאי
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור - שיעור כפול(1611137)
ריטה כץ
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ד' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
להיות בטבע - עונה 3(1611139)
נעמה לינדמן
אתרי טבע במטה אשר 09:00 - 12:30

יום ד' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פרשיות שהסעירו את המדינה(1611141)
ד"ר אל"מ(מיל) משה אלעד
"יהל" 10:00 - 11:30

יום ד' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תרבות במבטא צרפתי חדש!(2594529)
סבין יעקובוביץ
"יהל" 10:00 - 11:30

יום ה' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תרבות ,אמנות וטכנולוגיה, בין משיכה לרתיעה - בזום ! חדש!(4156106)
ד"ר מיכל סדן
זום 11:00 - 12:30