יום א' בוקר

ספטמבר 20
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"הפרלמנט" אקטואליה בראשון ב"יהל"(141225)
עו"ד אברהם (אבי) יונה
יהל / זום 09:30 -

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"זמן שאול" - בין דמותו של שאול במקרא לדמותו בספרות העברית החדשה(1611105)
מיכל דרור
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות ותנועה שיעור 1(1611107)
מרתה גולדמן
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות ותנועה שיעור 2(1611108)
מרתה גולדמן
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חלון לזמר העברי(1611110)
אביטל פוגל מנשה
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוזיקת עולם (סימסטר א')(1611101)
חגית רוזמרין
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחשבים למתחילים - קורס כפול(1611114)
שי היט
יהל / זום 9:30 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
על מסך הכסף - חברה, פוליטיקה ומגדר במדיום הקולנועי(1611109)
ד"ר פנינה רוזנברג
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית למתקדמים(1611104)
פתחי מסאלחה
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת למתחילים וממשיכים(1611103)
פתחי מסאלחה
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור - שיעור כפול(1611113)
רבקה סיני
יהל / זום 09:30 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שחרית מוזיקלית (סימסטר ב')(1611102)
צביקה ארבל
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"עבר שנישאר" - החברה הישראלית וזיכרון השואה. חדש!(1254125)
ד"ר תמיר הוד
יהל / זום 09:30 - 10:45

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמונה ותבונה - לימוד ושיח (מחצית א')(1611121)
ד"ר לירון הוך
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמנות עכשווית ואמנות בקהילה(1611116)
ירדנה עציון
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המזרח התיכון בראי האקטואליה(1611120)
עו"ד אברהם (אבי) יונה
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יצירה ומלאכת יד - שיעור כפול(1611124)
אידה סיפר
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחשבים למתקדמים פלוס - שיעור כפול(1611125)
שי היט
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נושאי השעה בפרשת השבוע (מחצית ב')(123695)
יעל קריא
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה לכתיבה אישית(1611123)
ד"ר לידיה גורדון קנכט
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

ספטמבר 20
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנת צילום ועיבוד וידאו בסמרטפון ויצירת קולאז'ים(125364)
ניסים וקנין
יהל / זום 09:00 - 11:00

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סוגיות בקרמינולוגיה ובמשפט(1611115)
עו"ד אברהם (אבי) יונה
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שיר ארץ - מסע מוזיקלי במציאות הישראלית(1611122)
ד"ר תמיר הוד
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תנועה בשיטת פלדנקייז שיעור 2(1611119)
דליה קיטאי
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תנועה בשיטת פלדנקרייז שיעור 1(1611118)
דליה קיטאי
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
החי והצומח בארץ ישראל ובעולם(1611126)
ד"ר שי שפיר
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חולמים וחלומות בספרות ובקולנוע(1611135)
גילה חמל
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מהשלמה למרד - היחסים עם השלטון הרומאי(1611129)
ד"ר חגי ספר
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחשבים למתקדמים שיעור כפול(1611138)
שי היט
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ג' בוקר

ספטמבר 20
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מסע חובק עולם(789452)
נועם סגן-כהן
נסיה שכטר
יהל / זום 10:00 -

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
על יחסי אנוש בספרות חז״ל(1611127)
סיגלית אור
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
עקרונות הריפוי הטבעי, על פי גישת הרמב"ם(1611134)
טליה שביט
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צ'י קונג שיעור 1(1611131)
שלמה בונומו
יהל / זום 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צ'י קונג שיעור 2(1611132)
שלמה בונומו
יהל / זום 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור - שיעור כפול(1611137)
ריטה כץ
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"הציונות חיה ובועטת"(1611141)
אהוד (אודי) שקדי
עדי זהר
יהל / זום -

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
האדם המשחק(1611142)
לימור קנו
יהל / זום 9:00 - 10:30

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המוח וההתנהגות האנושית - חדש!(1611146)
עמית אברון
יהל / זום 11:00 - 12:30

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
העולם עגול ופתוח – הסלון הגיאוגרפי של "יהל"(1611140)
מרצים שונים
יהל / זום -

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
להיות בטבע - עונה 2(1611139)
נעמה לינדמן
אתרי טבע במטה אשר 09:30 - 12:30

יום ד' בוקר

ספטמבר 20
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מסע הקסם הקולנועי - עונה 2(457894)
רון פוגל
יהל / זום 10:00 -