יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות ותנועה שיעור 1(1611107)
מרתה גולדמן
"יהל" 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
התעמלות ותנועה שיעור 2(1611108)
מרתה גולדמן
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חלון לזמר העברי(1611110)
אביטל פוגל מנשה
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מוזיקת עולם (סימסטר א')(1611101)
חגית רוזמרין
"יהל" 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מועדון יידיש(1611112)
צ'יצ'יטה לחוביץ
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחשבים למתחילים - קורס כפול(1611114)
שי היט
"יהל" 9:30 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מסיפורים ומשלים לתובנות מעשיות(1611111)
רונית פומרנץ
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נביאים ונבואה בישראל (סימסטר ב')(1611106)
סיגלית אור
"יהל" 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נשים מקראית וייצוגן בספרות ובשירה העברית (סימסטר א')(1611105)
מיכל דרור
"יהל" 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית למתקדמים(1611104)
פתחי מסאלחה
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת למתחילים וממשיכים(1611103)
פתחי מסאלחה
"יהל" 09:30 - 10:50

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור - שיעור כפול(1611113)
ריטה כץ
"יהל" 09:30 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קסם הקולנוע(1611109)
פנינה גורן
"יהל" 11:15 - 12:30

יום א' בוקר

חוגים יום א
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שחרית מוזיקלית (סימסטר ב')(1611102)
ד"ר רחלי בר דויד
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמנות עכשווית ואמנות בקהילה - חדש!(1611116)
ירדנה עציון
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המזרח התיכון בראי האקטואליה(1611120)
עו"ד אברהם (אבי) יונה
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יצירה ומלאכת יד - שיעור כפול(1611124)
אידה סיפר
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחשבים למתקדמים פלוס - שיעור כפול(1611125)
שי היט
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה לכתיבה אישית(1611123)
ד"ר לידיה גורדון קנכט
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סוגיות בקרמינולוגיה ובמשפט(1611115)
עו"ד אברהם (אבי) יונה
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פרשת השבוע - פרשה ופשרה(1611121)
ד"ר לירון הוך
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פשעי השואה על דוכן הנאשמים - חדש!(1611117)
ד"ר תמיר הוד
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צ'י קונג שיעור 1(1611118)
שלמה בונומו
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צ'י קונג שיעור 2(1611119)
שלמה בונומו
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ב' בוקר

חוגים יום ב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שיר ארץ - שירים שיודעים עלינו הכל - חדש!(1611122)
ד"ר תמיר הוד
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הארכיאולוגיה של יוון ורומא (סימסטר ב')(1611128)
גלעד יפה
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הליכה בראש מורם(1611130)
ננסי איידלמן
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המקרא בראי הארכיאולוגיה(1611133)
גלעד יפה
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הספרות כמעבדה מוסרית לחקר מורכבות הקיום האנושי(1611135)
גילה חמל
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
זרמים בחברה הדתית (סימסטר א')(1611127)
אשר סוזין
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מדעי החיים - החיים שמתחת לפני המים(1611126)
ד"ר שי שפיר
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחשבים למתקדמים שיעור כפול(1611138)
שי היט
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
עקרונות הריפוי הטבעי, על פי גישת הרמב"ם(1611134)
טליה שביט
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פלדנקרייז שיעור 1(1611131)
דליה קיטאי
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פלדנקרייז שיעור 2(1611132)
דליה קיטאי
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור - שיעור כפול(1611137)
רבקה סיני
"יהל" 09:30 - 12:30

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קדושת ירושלים ביהדות, בנצרות ובאיסלם(1611129)
ד"ר חגי ספר
"יהל" 09:30 - 10:50

יום ג' בוקר

חוגים יום ג
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ריקודי עם(1611136)
אביבית רוזנברג
"יהל" 11:15 - 12:30

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
במבט שני - עיון מחודש במלחמות ישראל(1611143)
ד"ר אל"מ(מיל) משה אלעד
"יהל" 10:00 - 12:00

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
המוח וההתנהגות האנושית(1611146)
עמית עברון
"יהל" 11:00 - 12:30

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
להיות בטבע(1611141)
נעמה לינדמן
8:30 - 12:30

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
לחשוב כמו חוקר(1611139)
צביקה קרוכמל
"יהל" 10:00 - 12:00

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנה לפיתוח החשיבה(1611142)
תמר דואק
"יהל" 10:00 - 12:00

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סדנת תיאטרון קהילתי בין דורי(1611145)
אריק גוטלר אופיר
10:00 - 12:00

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קסמי צרפת - חדש!(1611144)
ד"ר ירדנה דגן
"יהל" 10:00 - 12:00

יום ד' בוקר

הספיישלים של יום ד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תנאים של חיבה(1611140)
דפנה ברקת
"יהל" 10:00 - 11:30